R/C Hummer H1 - vrakoviště
Při úpravách a přestavbách této hračky mi prošlo pod rukou několik podvozků a pokud byla možnost nějaký i třeba nekompletní získat, tak jsem ho bral. A tak mi nakonec zbylo nějaké množství dílů, které už určitě nevyužiji (koncem roku 2010 bylo možné z dílů postavit jeden kompletně funkční podvozek včetně elektroniky a možná jeden kompletní bez elektroniky). Občas se na mne obracejí lidé, kteří mají stejnou hračku, ale mají na ní nějakou závadu, zda jim nemůžu pomoci či alespoň poradit. Protože se jedná o hračku je dostupnost náhradních dílů asi nulová. A tak mne napadlo zřídit toto vrakoviště.
Vše zde bylo pouze z mých přebytků. Při stěhování jsem musel všechny díly dát pryč.
Nyní již mám opět prostor, kde případné díly mít. Pokud máte někdo doma tuto hračku a chcete ji hodit do popelnice, je možnost mi ji dát a díly z ní, třeba ještě udělají radost někomu jinému. Protože ale celý vrakáč funguje zdarma (za poštovné) a skončil díky pár jedincům vlastně v mínusu, tak je zbytečné ptát se, kolik Vám za něj dám.

A velké poděkování patří do Mladé Boleslavi panu Jirkovi za jedno auto na díly a díky němu je zde opět co nabídnout.

S každým se snažím přesně ujasnit, jaký díl potřebuje. Podle mne je škoda, brát si celou přední nápravu, když potřebuji jen levé rameno. Pak zbytečně nezbydou díly na ostatní. Kdyby totéž udělali lidé před vámi, nezbylo by nic na vás.

Pokud byste měli na mě nějaký dotaz či o něco zájem, tak mail je: pkomarek@email.cz

Původně to zde fungovalo za poštovné a ještě na důvěře. S pár lidma to bylo v pořádku, poslal jsem ji díly, info o částce za poštovné a číslo účtu - někdo poslal peníze, až když mu to přišlo, někdo hned, co jsem odeslal mail. Potěšilo, že zaslali i více než bylo poštovné, jako odměnu za snahu a starosti. (Děkuji jim za to a díky nim jsem to ještě nenaházel do popelnice, i když manželka by to tam ráda viděla.)
Bohužel našli se i tací, co neposlali nic a na mail, co jsem jim poslal, odpověděli zcela nesmyslně
Výsledkem bylo, že byl vrakáč chvíli zavřený. Jak je vidět z přehledu dílů, tak opět funguje.
(Mimo ČR neposílám, je s tím jen fůra starostí.)


Vrakoviště je opět otevřeno.

Fotky dílů, co jsou k dispozici:


Hummer H1 Wagon - vadná elektronika, mechanicky by měl být ok, takže díly z něj jsou k dispozici.
Stav a díly - viz fotky
již vymontováno: "servo" zatáčení, kastle.


pár fotek z tehdejšího vrakáče:


pokud byste jich chtěli vidět více, tak zde je galerie z vrakoviště:

Galerie fotek - Galerie fotek (lytebox)auto cca v původní podobě:a roce 2016